ConFrontJS 2021 – konferencja dla pasjonatów Frontendu

Kolejna już edycja konferencji ConFrontJS czai się za rogiem. Dla wszystkich entuzjastów technologii Frontendowych z pewnością będzie to świetna okazja by posłuchać ciekawych prelekcji i być może nawiązać nowe znajomości. A ja mam małą niespodziankę dla osób, które chciałyby się wybrać.

Pandemia przytłumiła skutecznie moją chęć do podróżowania na wszelakiego rodzaju imprezy branżowe. Minęły 2 lata odkąd ostatni raz pojawiłem się na konferencji IT i to takiej, którą rzeczywiście dobrze wspominam. Był to właśnie ConFrontJS, edycja 2019. Zostałem wtedy poproszony o objęciem patronatem tego wydarzenia, co było dla mnie kompletną nowością. Zrobiłem więc co w mojej mocy aby pomóc organizatorom i bawiłem się przy tym świetnie.

W tym roku również dostałem propozycję patronatu, co kompletnie mnie zaskoczyło, ponieważ zdążyłem się już kompletnie zasiedzieć w swoim zdalnym świecie. Jednakże i tym razem nie odmówiłem, bo jest to dla mnie doskonała okazja by spotkać się z fantastycznymi ludźmi i przegadać tematy, które wspólnie nas łączą. Jeżeli i Ty drogi czytelniku miałbyś chęć się wybrać, to nie kończ tego tekstu w tym miejscu, ponieważ mogę Ci w tym pomóc.

Spotkajmy się na miejscu!

Objęcie patronatem edycji 2021 tego wydarzenia, dało mi przywilej podzielenia się ze wszystkimi kodem zniżkowym, który pozwoli Wam uzyskać 20% zniżki przy zakupie biletu. Wszystko co musicie zrobić to zakupić bilet z linku kryjącego się pod poniższym obrazkiem:

ConFrontJS 2021 zniżka 20%

Ilość zniżek nie jest w żaden sposób limitowana, więc możecie powyższy link podesłać swoim znajomym bez obaw.

Co, gdzie i jak?

ConFrontJS 2021 będzie miał miejsce 11 grudnia w Warszawie, tym razem w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, więc jest to przy okazji fajna okazja by trochę pozwiedzać jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji. Konferencja startuje o godzinie 9:00, ale rejestrować będzie można się już od godziny 8:00. Całość podzielona jest na dwie ścieżki, a jeżeli interesują Was speakerzy, to ich listę możecie znaleźć tutaj.

Wszelkie dodatkowe informacje o konferencji znajdziecie na stronie głównej ConfrontJS. Są tam również informacje o poprzednich edycjach. Serdecznie zapraszam i zachęcam do odwiedzenia w grudniu Pałacu Kultury!