ConFrontJS 2021 – konferencja dla pasjonatów Frontendu

Kolejna już edycja konferencji ConFrontJS czai się za rogiem. Dla wszystkich entuzjastów technologii Frontendowych z pewnością będzie to świetna okazja by posłuchać ciekawych prelekcji i być może nawiązać nowe znajomości. A ja mam małą niespodziankę dla osób, które chciałyby się wybrać.

Aktualizacja 30.11.2021

Niestety konferencja została odwołana ze względu na wzrost zakażeń Covid-19. Nowa data to 26 marca 2022. Jeżeli wykupiłeś bilet to możesz go zatrzymać i będzie on ważny w nowym terminie, lub możesz otrzymać za niego zwrot. Miejmy nadzieję, że nowa data będzie już tą ostateczną. Trzymajcie się zdrowi!

Pandemia przytłumiła skutecznie moją chęć do podróżowania na wszelakiego rodzaju imprezy branżowe. Minęły 2 lata odkąd ostatni raz pojawiłem się na konferencji IT i to takiej, którą rzeczywiście dobrze wspominam. Był to właśnie ConFrontJS, edycja 2019. Zostałem wtedy poproszony o objęciem patronatem tego wydarzenia, co było dla mnie kompletną nowością. Zrobiłem więc co w mojej mocy aby pomóc organizatorom i bawiłem się przy tym świetnie.

W tym roku również dostałem propozycję patronatu, co kompletnie mnie zaskoczyło, ponieważ zdążyłem się już kompletnie zasiedzieć w swoim zdalnym świecie. Jednakże i tym razem nie odmówiłem, bo jest to dla mnie doskonała okazja by spotkać się z fantastycznymi ludźmi i przegadać tematy, które wspólnie nas łączą. Jeżeli i Ty drogi czytelniku miałbyś chęć się wybrać, to nie kończ tego tekstu w tym miejscu, ponieważ mogę Ci w tym pomóc.

Spotkajmy się na miejscu!

Objęcie patronatem edycji 2021 tego wydarzenia, dało mi przywilej podzielenia się ze wszystkimi kodem zniżkowym, który pozwoli Wam uzyskać 20% zniżki przy zakupie biletu. Wszystko co musicie zrobić to zakupić bilet z linku kryjącego się pod poniższym obrazkiem:

ConFrontJS 2021 zniżka 20%

Ilość zniżek nie jest w żaden sposób limitowana, więc możecie powyższy link podesłać swoim znajomym bez obaw.

Co, gdzie i jak?

ConFrontJS 2021 będzie miał miejsce 11 grudnia w Warszawie, tym razem w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, więc jest to przy okazji fajna okazja by trochę pozwiedzać jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji. Konferencja startuje o godzinie 9:00, ale rejestrować będzie można się już od godziny 8:00. Całość podzielona jest na dwie ścieżki, a jeżeli interesują Was speakerzy, to ich listę możecie znaleźć tutaj.

Wszelkie dodatkowe informacje o konferencji znajdziecie na stronie głównej ConfrontJS. Są tam również informacje o poprzednich edycjach. Serdecznie zapraszam i zachęcam do odwiedzenia w grudniu Pałacu Kultury!