Konferencja ConFrontJS 2019

Czy w końcówce roku można liczyć jeszcze na jakąś ciekawą, front-endową konferencję? Oczywiście! ConFrontJS w Warszawie już niebawem, a ja mam zaszczyt objąć to wydarzenie patronatem medialnym!

Już 7 grudnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji ConFrontJS. Wydarzenie to na pewno zainteresuje wszystkich miłośników front-endu, ponieważ gośćmi są specjaliści nie tylko z rodzimego podwórka, ale także i z całego świata. O samej agendzie i szczegółach tej konferencji możecie poczytać na oficjalnej stronie wydarzenia. Tym bardziej rozpiera mnie duma, że w tym roku mogę wspomóc organizatorów poprzez objęcie tegorocznej edycji swoim patronatem.

Konferencja ConFrontJS 2019

Ja też! Ja też chcę!

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w tym wydarzeniu, to mam dla Was pewną niespodziankę. Otrzymałem możliwość podzielenia się kuponem, który uprawnia do zakupu dowolnego biletu (nawet VIP się załapał) ze zniżką 25%.
A o to wspomniany kod rabatowy:

pawel-ochota-25

Po wyborze wybranego biletu, pojawi się odnośnik z możliwością wprowadzenia kodu. Zachęcam do szybkiego przemyślenia sprawy, ponieważ od 1 grudnia ceny poszybują w górę!

I ja też tam będę!

Jeżeli tylko będziecie chętni aby wybrać się na ConFrontJS, to możemy podyskutować o front-endzie na miejscu, ponieważ ja będę na pewno. W agendzie znajduje się kilka mocnych pozycji, które nie chciałbym przeoczyć (WebAssembly mrrr…). Może uda mi się także uścisnąć dłoń Andrzeja Mazura (człowieku, bez Ciebie nie byłoby mojej magisterki :D), któż to wie?.
W tym roku czas mnie nie rozpieszcza i przymknąłem oko na wiele różnych konferencji, ale chociaż na koniec roku chce się zreflektować 😉 Do zobaczenia!